اختلاف ملکی در سنندج منجر به قتل شد

به گزارش مرکز فروشگاهی، خبرنگاران/کردستان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: اختلاف ملکی در روستای حسن آباد شهرستان سنندج منجر به قتل شد.

اختلاف ملکی در سنندج منجر به قتل شد

رهنگ عبدالله فاتحی، در گفت و گو با مرکز فروشگاهی اظهار کرد: پیش ازظهر امروز گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع نزاع و درگیری در یکی از محلات روستای حسن آباد شهرستان سنندج واصل شد که بلافاصله مأموران کلانتری 19 شهرستان سنندج و تیمی از پلیس آگاهی استان به محل حادثه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: مأموران با آنالیز های اولیه در محل وقوع سانحه دریافتند 2 نفراز شهروندان با همدیگر نزاع و مشاجره لفظی داشتند که متاسفانه یکی از آنان طرف مقابل را مورد اصابت گلوله قرار می دهد و سپس اقدام به خود زنی نموده است.

سرهنگ فاتحی اعلام کرد: متهمی که اقدام به قتل و سپس خودزنی نموده بود؛ دستگیر شد و بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه گزارش تحقیقات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد؛ اعلام کرد: آنالیز های اولیه حاکی از آن است که این 2شهروند به علت اختلافات ملکی با همدیگر نزاع داشتند که با خود کنترلی می توان از وقوع چنین حوادث ناگواری پیشگیری کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اختلاف ملکی در سنندج منجر به قتل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف ملکی در سنندج منجر به قتل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید